Benieuwd naar de mensen van de afdeling Gezond Leven van het RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu? U ontmoet ons op deze plek. Werkt u als professional of beleidsmaker, bijvoorbeeld bij een GGD Gemeentelijke/gewestelijke gezondheidsdienst of gemeente, en hebt u een vraag of wilt u advies over lokale gezondheidsbevordering? Neem dan gerust contact met ons op.  

Afdelingshoofd & coördinatoren

Marian Sturkenboom

Marian Sturkenboom
marian.sturkenboom@rivm.nl
088-689 58 24

Afdelingshoofd

Ilse Storm

Ilse Storm
ilse.storm@rivm.nl
06-46 86 08 16

Plaatsvervangend afdelingshoofd, strategisch adviseur

Egon Compter

Egon Compter
egon.compter@rivm.nl
06-31 14 23 76

Coördinator Online communicatie Gezond Leven

Djoeke van Dale

Djoeke van Dale
djoeke.van.dale@rivm.nl
06-29 60 18 01

Coördinator Kwaliteit interventies, Internationaal 

Vivian Kruitwagen  

Vivian Kruitwagen         
vivian.kruitwagen@rivm.nl       
06-21 49 44 32

Coördinator Gezonde School

Karlijn Leenaars

Karlijn Leenaars
karlijn.leenaars@rivm.nl
030-274 27 57

Coördinator Preventie in het Zorgstelsel, Gezonde Gemeente

Margien van Rooij

pasfoto Margien van Rooij

Margien van Rooij
margien.van.rooij@rivm.nl
06-46 86 09 51

Coördinator Gezonde Kinderopvang, Gezonde Gemeente

Nicolette Warmenhoven         

Nicolette Warmenhoven           
nicolette.warmenhoven@rivm.nl  088-689 33 10

Coördinator Green Deal Duurzame Zorg

Medewerkers

Lotte Bakker

Lotte Bakker
lotte.bakker@rivm.nl 
06-31 11 56 35

Adviseur Gezonde School, Kwaliteit interventies

Olivia Bertrand

Olivia Bertrand
olivia.bertrand@rivm.nl 
06-50 05 17 99 

Communicatie & redactie Gezonde School, Gezonde Gemeente en Preventie in het zorgstelsel

Michel te Dorsthorst

Michel te Dorsthorst
michel.te.dorsthorst@rivm.nl
06-29 69 46 96

Product Owner Loketgezondleven.nl, functioneel beheerder  

Harriët Driegen

Harriët Driegen 
harriet.driegen@rivm.nl
088-689 58 23

Projectmedewerker Gezonde Kinderopvang, Kwaliteit interventies, Loketgezondleven.nl

Lieke van Duin

Lieke van Duin 
lieke.van.duin@rivm.nl 
06-50 17 86 32

Adviseur Gezonde School, Gezonde Kinderopvang

Irma Evenhuis

Irma Evenhuis
irma.evenhuis@rivm.nl
06-31 11 56 26

Adviseur Gezonde School

Annerike Gorter

Annerike Gorter 
annerike.gorter@rivm.nl           
06-11 27 75 09

Onderzoeker Corona Gedragsunit

Sophie van Helden

Sophie van Helden
sophie.van.helden@rivm.nl
06-31 11 69 67

Adviseur Gezonde Gemeente

Odile van Iersel  

Odile van Iersel               
odile.van.iersel@rivm.nl            
088-689 57 62

Communicatie & redactie Gezonde Kinderopvang

Carolien de Jager

Carolien de Jager           
carolien.de.jager@rivm.nl         
088-689 43 16

Adviseur Kwaliteit interventies

Roos Jansen 

pasfoto Roos Jansen

Roos Jansen     
roos.jansen@rivm.nl    
06-15 32 78 01

Adviseur Gezonde Gemeente, Gezonde Kinderopvang

Daniëlle de Jongh

Daniëlle de Jongh 
danielle.de.jongh@rivm.nl
088-689 43 70

Senior adviseur Gezonde Gemeente, Leefomgeving

Marije van Koperen

Marije van Koperen
marije.van.koperen@rivm.nl 
06-50 05 17 96 

Senior adviseur Gezonde School

Glynis Kromopawiro

Glynis Kromopawiro
glynis.kromopawiro@rivm.nl
06-50 19 38 82

Communicatie & redactie Gezonde School, Loketgezondleven.nl

Ratna van der Kuilen

Ratna van der Kuilen    
ratna.van.der.kuilen@rivm.nl  
088-689 34 60

Projectondersteuner financiën 

Hanneke Lakenvelt

Hanneke Lakenvelt-Verbree
hanneke.lakenvelt@rivm.nl
06-31 14 64 70

Adviseur Gezonde Gemeente

Susan Meijer   

Susan Meijer    
susan.meijer@rivm.nl 
06-46 86 07 74

Adviseur Kwaliteit interventies

Hannie Poletiek

Hannie Poletiek
hannie.poletiek@rivm.nl
06-29 64 21 42

Adviseur Kwaliteit interventies  

Suzanne Rebel

Suzanne Rebel
suzanne.rebel@rivm.nl         
06-29 68 21 32

Senior communicatieadviseur

Dieuwke Schokker

Dieuwke Schokker
dieuwke.schokker@rivm.nl
06-29 64 69 01

Senior adviseur Kwaliteit interventies, Preventie in het Zorgstelsel (a.i.)

Miranda Scholsz

Miranda Scholsz             
miranda.scholsz@rivm.nl
088-689 40 36

Adviseur & redacteur Loketgezondleven.nl, adviseur Monitoring en evaluatie

Sonja Sligchers

Sonja Sligchers                
sonja.sligchers@rivm.nl              
030-274 47 98

Projectondersteuner 

Lucie Viet 

Lucie Viet           
lucie.viet@rivm.nl
088-689 58 66

Adviseur Monitoring en evaluatie, Kwaliteit interventies

Anouk Voogt

Anouk Voogt    
anouk.voogt@rivm.nl 
06-52 64 18 62

Communicatie & redactie Loketgezondleven.nl  

Eline Wester

Eline Wester
eline.wester@rivm.nl
06-31 14 64 37

Communicatie & redactie Loketgezondleven.nl