Benieuwd naar de mensen van de afdeling Gezond Leven van het RIVMRijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu? U ontmoet ons op deze plek. Werkt u als professional of beleidsmaker, bijvoorbeeld bij een GGDGemeentelijke/gewestelijke gezondheidsdienst of gemeente, en hebt u een vraag of wilt u advies over lokale gezondheidsbevordering? Neem dan gerust contact met ons op.  

Afdelingshoofd & coördinatoren

Marian Sturkenboom

Marian Sturkenboom
marian.sturkenboom@rivm.nl
030-274 86 18

Afdelingshoofd

Monique Leijen

Monique Leijen 
monique.leijen@rivm.nl
06-55 27 03 43

Coördinerend adviseur, 
coördinator Gezonde School

Paul van Beek

Paul van Beek
paul.van.beek@rivm.nl
030-274 75 81

Coördinator Online communicatie

Djoeke van Dale

Djoeke van Dale
djoeke.van.dale@rivm.nl
030-274 86 46

Coördinator Kwaliteit interventies

Daniëlle de Jongh

Daniëlle de Jongh 
danielle.de.jongh@rivm.nl
030 - 274 43 70

Coördinator Gemeente en Wijk

Karlijn Leenaars

Karlijn Leenaars
karlijn.leenaars@rivm.nl
030-274 27 57

Coördinator Preventie in het Zorgstelsel

Margien van Rooij

Margien van Rooij
margien.van.rooij@rivm.nl
030-274 22 85

Coördinator Gezonde Kinderopvang

Ilse Storm

Ilse Storm
ilse.storm@rivm.nl
030-274 31 51

Coördinator Gemeente en Wijk

Antonia Verweij  

Antonia Verweij
antonia.verweij@rivm.nl           
030-274 33 14

Coördinator Monitoring 

Medewerkers

Lise Albers  

Lise Albers         
lise.albers@rivm.nl       
030-274 42 03

Adviseur Gezonde School 

Laura Dorst       

Laura Dorst       
laura.dorst@rivm.nl      
030-274 45 43

Beheer Interventiedatabase Gezond en Actief Leven

Harriët Driegen

Harriët Driegen 
harriet.driegen@rivm.nl
030-274 86 17

Communicatie & redactie Gezonde Kinderopvang, Kwaliteit interventies, Loketgezondleven.nl

Annerike Gorter

Annerike Gorter 
annerike.gorter@rivm.nl           
030-274 40 64

Adviseur Gezonde School, Gezonde Gemeente

Odile van Iersel  

Odile van Iersel               
odile.van.iersel@rivm.nl            
030-274 85 44

Communicatie & redactie Gezonde School, Gezonde Kinderopvang

Carolien de Jager

Carolien de Jager           
carolien.de.jager@rivm.nl         
030-274 43 16

Adviseur Kwaliteit interventies

Roos Jansen 

Roos Jansen     
roos.jansen@rivm.nl    
06-15 32 78 01

Adviseur Gezonde Gemeente, Gezonde Kinderopvang

Marije van Koperen

Marije van Koperen
marije.van.koperen@rivm.nl 
030-274 40 29 

Adviseur Gezonde School, Kwaliteit interventies

Vivian Kruitwagen  

Vivian Kruitwagen         
vivian.kruitwagen@rivm.nl       
030-274 43 93

Adviseur Gezonde School, Gezonde Kinderopvang

Ratna van der Kuilen

Ratna van der Kuilen    
ratna.van.der.kuilen@rivm.nl  
030-274 34 60

Projectondersteuner financiën 

Susan Meijer   

Susan Meijer    
susan.meijer@rivm.nl 
030-274 36 73

Adviseur Kwaliteit interventies

Ragna Opten

Ragna Opten    
ragna.opten@rivm.nl   
030-274 41 69

Senior communicatieadviseur,  
Gezonde School, Kwaliteit interventies

Miranda Scholsz

Miranda Scholsz             
miranda.scholsz@rivm.nl           
030-274 40 36

Coördinerend redacteur Loketgezondleven.nl, Monitoring

Sonja Sligchers

Sonja Sligchers                
sonja.sligchers@rivm.nl              
030-274 47 98

Projectondersteuner 

Eline Verhaaren

Eline Verhaaren              
eline.verhaaren@rivm.nl           
030-274 31 63 

Senior communicatieadviseur, Loketgezondleven.nl, Gezonde Gemeente

Lucie Viet 

Lucie Viet           
lucie.viet@rivm.nl         
030-274 86 66

Adviseur Monitoring, Kwaliteit interventies

Anouk Voogt

Anouk Voogt    
anouk.voogt@rivm.nl 
030-274 29 34

Redacteur Gezonde Gemeente 

Nicolette Warmenhoven         

Nicolette Warmenhoven           
nicolette.warmenhoven@rivm.nl          
030-274 33 10

Senior adviseur

Sophie Witlox

Sophie Witlox
sophie.witlox@rivm.nl
030-274 25 28

Communicatieadviseur Loketgezondleven.nl, Preventie in het Zorgstelsel